كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new - Page 1

كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-11-26 20:30:12
امروز توی فایل هام به یه پوشه برخوردم که از برخی از دانشگاه های کانادا ،تمام اون اطلاعاتی رو که لازم بود برای پذیرش گرفتن و حداقل های لازم جهت اخذ پذیرش ،به طور اخص برای هر دانشگاه رو جمع کرده بودم.گفتم در اختیار دوستان قرار بدم ، امیدوارم که مفید فایده واقع بشه ..... اطلاعات به زبان انگلیسیه. از سایتِ همون دانشگاه اخذ شده. با بخش ادمیشن آفیس اش مکاتبه کرده ام و ماحصل اون چند تا دانشگاه خاص (مشخصا اونهایی که می تونن فاوند بدن و در لیست مورد تایید وزارت علوم هستند، نه دانشگاه های درجه دوم و سوم) اینی شده که الآن در اختیارتون هست.
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-11-28 14:22:14
#آزاد_سازی_مدارک
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:35:54
#معماری_کانادا درباره ی حرفه ی معماری در کانادا بیشتر بدانیم 💠 استخدام معماران از طریق شرکت های معماری خصوصی و دولتی انجام می گیرد حتا این افراد می توانند به صورت خود اشتغالی فعالیت کنند. 💠حرفه ی معماری به چرخه اقتصادی و میزان فعالیت ساخت در منطقه وابسته است. 💠طی اعلانیه ای از جانب دولت کانادا ، این دولت با تاسیس چهار چوب ویژه ای جهت شناسایی و ارزیابی مدارک تحصیلی خارجی، رسمیت مدارک مهاجران از طریق حرفه ی معماری، که دوره های کار آموزی گذرانده اند، را تسریع می بخشد. ✅ برخی از مناطق کانادا که در آن حرفه ی معماری از تقاضای بیشتری برخوردار است : 💢ساسکاچوان : رونق عظیم اقتصادی حول محور صنعت ساخت و ساز در ساسکاچوان باعث ایجاد کمبود جدی نیروی کار، خصوصا در بخش غیر مسکونی شده است. این رونق ،تقاضای چشمگیری جهت استخدام معماران به وجود آورده است. 💢مانیتوبا : با توجه به افزایش فعالیت درزمینه ی بازسازی خانه ها، ساخت آپارتمان های جدید، تبدیل ساختمان های قدیمی به اقامتگاه های چند منظوره، نهاد های تجاری و فراهم آوردن امکانات زندگی برای سالمندان، به مراتب افزایش تقاضا برای نیروی کار در حرفه ی معماری نیز وجود دارد. 👌طراحی فضای سبز، یکی از عوامل در حال رشدی است که نیاز به کار گیری معماران را دوچندان می کند. 💢وینیپگ : فرصت های شغلی بسیار زیادی برای حرفه ی معماری در شهر وینیپگ موجود است. به دلیل میزان ساخت و ساز های برنامه ریزی شده در بخش های صنعتی، تجاری، اداری و مسکونی در وینیپگ، چشم انداز فرصت های شغلی برای حرفه ی معماری بسیار مناسب است. 💢انتاریو : چشم انداز برای استخدام در سراسر استان خوب می باشد. با توجه به افزایش بازه سنی و بازنشستگی افراد متولد شده در دوران جنگ جهانی دوم، افزایش تقاضا برای معماران خصوصا در جهت کمک به ساخت و ساز مراکز خدمات درمانی، خانه سالمندان و باز نشستگان رو به رشد خواهد بود. با توجه به افزایش هزینه های انرژی، تقاضا برای طرح های سازگار با محیط زیست حول محور صرفه جویی در انرژی، رو به افزایش می باشد. افراد با تجربه در زمینه ی ساخت و ساز ساختمان های سبز، بهترین فرصت های شغلی را خواهند داشت. این نوع ساخت و ساز به دلیل استفاده از منابع تجزیه پذیر و سازگاری با محیط زیست و اثرات مثبت در ارتقای کاهش ضایعات مورد توجه بیشتری قرار می گیرد. 💢بریتیش کلمبیا : چشم انداز استخدام در این استان برای معماران تا حدی نسبت به استان های فوق محدود به نظر می رسد.
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:36:07
#پزشکی_کانادا رشته های پزشکی در کانادا: نحوه ورود به رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در کانادا و آمریکا متفاوت از کشورهایی مانند ایران است. برای ورود به رشته های پزشکی یک لیسانس مربوط به علوم پایه باید داشته باشید که طول این دوره نبایستی کمتر از ۳ سال باشد. دانشجویان مقطع لیسانس پس از سال سوم باید در آزمون سراسری پزشکی ( Medical College Admission Test ) که به نام MCAT شناخته می‌شود، ثبت‌نام کرده و در صورت موفقیت در این آزمون، وارد دانشکده پزشکی، دندانپزشکی؛ و یا داروسازی خواهند گردید. حداقل معدل برای پذیرش معمولا ۳ از ۴ می باشد و برای برخی از دانشگاه ها حداقل معدل ۳٫۲ از 4 می باشد. در نظر داشته باشید که معدل دو سال آخر (ویا ۶۰ واحد) از اهمیت خاصی برخورداراست. نمره تافل ۸۶ . نمره هر اسکیل کمتر از ۲۰ نباشد و نمره 6.5 آیلتس . که این حداقل نمره برای دانشگاه های مختلف متفاوت می باشد. لیست دانشگاه هایی که دوره پزشکی در کانادا را ارائه میدهند به شرح زیر است: دانشگاه مموریال، دانشگاه دالهاوزی، دانشگاه لاوال، دانشگاه شربروک، دانشگاه مک گیل، دانشگاه اتاوا، دانشگاه کوینز، دانشگاه تورنتو، دانشگاه مکمستر، دانشگاه لیکهد، دانشگاه وسترن، دانشگاه مانیتوبا، دانشگاه ساسکچوان، دانشگاه آلبرتا، دانشگاه کلگری، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه مونترال. #دندانپزشکی_در_کانادا به طور کلی متقاضی دوره دندانپزشکی در کانادا، برای ورود به دوره های دندانپزشکی در کانادا متقاضی باید دوره لیسانس ۱ تا ۳ ساله را گذرانده باشد و هم چنین در آزمون ورودی دندانپزشکی در کانادا یا همان آزمون Dental Aptitude Test DAT قبول شوند تا بتواند در یکی از دوره های (DMD) (Doctor of Dental Medicine) یا (DDS) (Doctor of Dental Surgery) وارد شوند. برای ورود به دوره تخصص دندانپزشکی در کانادا متقاضی باید دارای مدرک DDS یا DMD باشد . #پرستاری_در_کانادا نحوه پذیرش دوره لیسانس پرستاری در کانادا معمولا به شکل دوره های عادی بوده به جز اینکه در مقطع فوق لیسانس پرستاری درکانادا و دکتراری پرستاری در کانادا دانشگاه های هراستان از متقاضی میخواهند که پیش از ارائه درخواست پذیرش دوره پرستاری، از انجمن پرستاری هر استان نامه تایبدیه در مورد مدرک تحصیلی خود دریافت کنند و یا عضو انجمن رجیستر شده پرستاران در کانادا شده باشد و ۱ تا ۲ سال سابقه کار داشته باشد. برخی از دانشگاه ها دوره های آمادگی پرستاری را نیز برگزار میکنند که به متقاضی این امکان را میدهد که دروس پیش نیاز را بگذراند. هم چنین، امکان ادامه تحصیل در دوره ی پرستاری در کالج های کانادا هم وجود دارد. #داروسازی_در_کانادا حهت تحصیل در رشته داروسازی در کانادا، متقاضی تحصیل در کانادا باید ابتدا وارد دوره عمومی در مقطع تحصیلی لیسانس یا دوره های معادل فوق دیپلم شود که در این دوره دروس شیمی و بیولوژی و زبان و ریاضی را با نمره بالای ۷۵٪ گذرانده و سپس در آزمون ورودی رشته داروسازی در کانادا یا همان آزمون Pharmacy College Admission Test- PCAT شرکت کرده و قبول شود.
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:36:34
#رشته_حقوق_کانادا - #آزمون #LSAT نکاتی در مورد آزمون LSAT - یا Low School Admission Test به دلیل ماهیت دادرسی در نظام Common law، که یک ماهیت تطبیقی، منطقی و قیاسی است، دانشجویان حقوق برای آمادگی جهت ورود به عرصه حقوق و تصدی مشاغل قضائی، نیاز به منطق، هوش قوی و قدرت استدلال بسیار بالا و نیز قدرت تشخیص شباهت ها و تفاوت های موجود بین پرونده های قضائی را دارند. به همین جهت سؤالات آزمون LSAT با رویکرد استدلالی ، هوشی، منطقی و تطبیقی تنظیم می گردد. این آزمون معیار استانداردی از مهارت های خواندن و درک لغات را فراهم می کند که دانشکده ها می توانند به عنوان یکی از چندین فاکتور برای ارزیابی متقاضیان بکار ببرند و زمان پاسخگویی به سوالات آزمون 140 دقیقه می‌باشد. پنج بخش آزمون LSAT بدین شرح می باشند: 1⃣ بخش GAMES یا Analytical Reasoning Questions در این بخش سؤالات هوشی طرح می شود. 2⃣ بخش Logical Reasoning Questions سؤالات مربوط به علم منطق در این بخش سؤالاتی پرسیده می شود. 3⃣ بخش Reading Comprehension Questions سؤالات مربوط به درک مطلب را شامل می‌شود. 4⃣ یکی از بخش های بالا، دو بار تکرار می شود. بنابر این ، چهار بخش شامل سه نوع سؤال است که یکی از سه نوع سؤالات بالا بطور اتفاقی در هر دفترچه تکرار شده است. البته منظور این نیست که عین سؤالات تکرار شده باشد بلکه مقصود آن است که نوع سؤالات برای دو بار تکرار شده است. 5⃣ بخش The Writing Sample از سال 2006 به آزمون LSAT اضافه گردید، با این رویکرد که در آن قدرت استدلال داوطلب بصورت کتبی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:36:47
#ترجمه_مدارک #ترجمه_غیررسمی #ترجمه_مدارک_موقت ترجمه گواهی موقت دانشنامه و ریزنمرات غیر رسمی : دارالترجمه ها مدارک موقتی که مهر وزارت علوم یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد را داشته باشند بر روی سربرگ رسمی مترجم ترجمه میکنند و مهر دارالترجمه و مهر تایید دادگستری هم میتونند بزنند . ولی مدارک موقتی که مهر وزارت علوم یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد را نداشته باشند نمیتوانند بروی سربرگ رسمی مترجم ترجمه کنند چون غیر قانونی است . این مدارک موقت بدون مهر را فقط میتوانند بروی سربرگ خود دارالترجمه ترجمه کنند و مهر دارالترجمه را بزنند . دقت داشته باشید که دارالترجمه ها دو تا سربرگ دارند . یکی سربرگ رسمی مترجم هست که فقط برای ترجمه رسمی بکار میبرن و دیگری سربرگ خود دارالترجمه که برای ترجمه همه مدارک و ترجمه های غیر رسمی از آن استفاده میکنند . اگر روی مدرک موقت نوشته شده باشه « ارزش ترجمه نداره » ، ترجمه این مدارک را نمیشه روی سربرگ مترجم برد ولی روی سربرگ دارالترجمه میشه ترجمه کرد . #نکته : بر روی ترجمه مدارک موقت جمله « does not have value for translation » قید نمیشه . یعنی اون قسمت پایین مدارک موقت که نوشته « ارزش ترجمه ندارد و یا تعهد و ... » رو اصلا ترجمه نمیکنند . برای این ترجمه های غیر رسمی فقط باید هزینه ترجمه را طبق نرخ نامه مصوب بپردازید و بابت مهرکردن و هزینه تمبر، هیچ دارالترجمه ای مجاز نیست هزینه جداگانه دریافت کند . چون مهر دادگستری بر روی ترجمه های غیر رسمی نمیخورد . نرخ ترجمه ریزنمرات هر ترم 12000 هزار تومان . نرخ ترجمه دانشنامه 30000 هزار تومان . #نکته : درصورتی که مدارک موقت خود را ترجمه غیر رسمی کردید برای تبدیل ترجمه غیر رسمی به ترجمه رسمی ، نیازی نیست هزینه کامل نرخ ترجمه را مجدد بپردازید چون ترجمه مجدد شامل تخفیف زیادی میباشد .
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:37:15
#ترجمه_مدارک #ترجمه_غیررسمی #ترجمه_مدارک_موقت ترجمه مدرک گواهی موقت و ریزنمرات غیر رسمی دارالترجمه ها مجاز به ترجمه رسمی هیچ مدرک موقت و غیر رسمی نیستند و فقط اصل مدارک رو بعد از تایید وزارت علوم میتونند ترجمه رسمی کنند . اما مدارک گواهی موقت و ریزنمرات غیر رسمی رو فقط میتونند ترجمه معمولی و غیر رسمی بر روی سربرگ دارالترجمه و با مهر دارالترجمه انجام دهند . برای ترجمه معمولی و غیر رسمی مدارک نیازی به مهر وزارت علوم یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد نیست . و خود اپلیکنت هم میتونه ترجمه معمولی رو انجام دهد . در مورد اپلای کردن که اکثر دانشگاه ها اصل مدارک رو میخوان یعنی ترجمه رسمی از مدارک . اما بعضی دانشگاه ها قید کردن که مدارک یا رسمی و یا غیر رسمی هم باشه مشکلی نیست . برای اپلای کردن واسه اون دانشگاه هایی هم که فقط اصل مدارک رو لازم دارند ، میتونید با دپارتمان چانه زنی کنید تا فعلا مدارک غیر رسمی رو بپذیرند تا موقع ثبت نام اصل مدارک رو ارائه دهید . مطمئن باشید که با مدارک غیر رسمی هم فرایند پذیرش را میشه طی کرد و قبل از شما خیلی ها این کار رو کردن . یکی از موارد پذیرش کاندیشنال مربوط به ارائه اصل مدارک هست . زمانی که جواب پذیرش قطعی شد با همون نامه پذیرش میتونید مدارکتون آزاد کنید و سفارت هم به خاطر پذیرش کاندیشنال به ارائه اصل مدارک ریجکت نمیکنه چون غیر منطقیه . در مورد آنهایی که هنوز مدارکشون آزاد نکردند و گواهی موقت دارند ( گواهی موقت قابل ترجمه رسمی نیست ) بهترین پیشنهاد اینه که حتی الامکان با چانه زنی ریزنمرات مهر شده از دانشگاه بگیرند و ترجمه رسمی کنند و مدرک گواهی موقت را ترجمه غیر رسمی کنند و بفرستند . درصورتی که دانشگاه ریزنمرات مهر شده و قابل ترجمه هم به شما نداد ، میتونید همین ریزنمرات غیر رسمی ترجمه کنید و بفرستید . فقط قبلش باید با دپارتمان دانشگاه هدفتون هماهنگ کنید که براساس قوانین وزارت علوم و دانشگاه ، در حال حاضر امکان ارائه مدرک و ریزنمرات رسمی ندارم . و درصورتی که از یک دانشگاه پذیرش گرفته باشی اصل دانشنامه را تحویل میدهند و فعلاً شما نمیتونید اصل دانشنامه را بگیرید و ترجمه کنید .
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:37:35
#کاور_لتر #cover_letter کاور لتر همان نامه ایست که همراه رزومه، مقاله، پروپوزال، انواع درخواستهای همکاری برای تحصیل و یا کار و پژوهش و یا هر سند ارسالی دیگر ، پیوست می شود . هدف از کاور لتر معرفی مختصر خود و توضیح محتویات سند ارسالی و اهداف و انگیزه شماست. در واقع کاور لتر نامه تکمیلی است . مثلا اگر استادی از شما همراه رزومه کاورلتر خواسته باید توی یک نامه خیلی مختصر خودتون معرفی کنید و محتویات اون فایلی که ارسال میکنید لیست کنید و اینکه چه اهدافی دارید خیلی مختصر بگید و این نامه رو پیوست فایل رزومه کنید . متن کاورلتر باید طوری باشه که مخاطبتون برای خوندن رزومه یا چک کردن اون سند ارسالی شما ترغیب بشه . معمولا اساتید بیشتر همراه رزومه، مقالات ، پروپوزال و طرح های پژوهشی که حجم بیشتری دارند درخواست کاور لتر میکنند . بعضی ها ممکنه cover letter را با sop یا study plan ، اشتباه بگیرن . اینها یجورایی شبیه هم هستند ولی ساختار کاورلتر باید به شکل نامه نگاری باشه و خیلی مختصر و کوتاهتر و اینکه حتما مخاطب خاص باید داشته باشه . برای آشنایی بیشتر با کاور لتر و تفاوتش با sop یا study plan میتونید از این سایت ها استفاده کنید . http://justlettertemplates.com/cover-letter-vs-motivation-letter.html http://work.chron.com/examples-professional-cover-letters-15930.html http://www.free-sample-letter.com/request-letter-sabbatical-leave-155.html
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:37:47
#معماری_کانادا درباره ی حرفه ی معماری در کانادا بیشتر بدانیم 💠 استخدام معماران از طریق شرکت های معماری خصوصی و دولتی انجام می گیرد حتا این افراد می توانند به صورت خود اشتغالی فعالیت کنند. 💠حرفه ی معماری به چرخه اقتصادی و میزان فعالیت ساخت در منطقه وابسته است. 💠طی اعلانیه ای از جانب دولت کانادا ، این دولت با تاسیس چهار چوب ویژه ای جهت شناسایی و ارزیابی مدارک تحصیلی خارجی، رسمیت مدارک مهاجران از طریق حرفه ی معماری، که دوره های کار آموزی گذرانده اند، را تسریع می بخشد. ✅ برخی از مناطق کانادا که در آن حرفه ی معماری از تقاضای بیشتری برخوردار است : 💢ساسکاچوان : رونق عظیم اقتصادی حول محور صنعت ساخت و ساز در ساسکاچوان باعث ایجاد کمبود جدی نیروی کار، خصوصا در بخش غیر مسکونی شده است. این رونق ،تقاضای چشمگیری جهت استخدام معماران به وجود آورده است. 💢مانیتوبا : با توجه به افزایش فعالیت درزمینه ی بازسازی خانه ها، ساخت آپارتمان های جدید، تبدیل ساختمان های قدیمی به اقامتگاه های چند منظوره، نهاد های تجاری و فراهم آوردن امکانات زندگی برای سالمندان، به مراتب افزایش تقاضا برای نیروی کار در حرفه ی معماری نیز وجود دارد. 👌طراحی فضای سبز، یکی از عوامل در حال رشدی است که نیاز به کار گیری معماران را دوچندان می کند. 💢وینیپگ : فرصت های شغلی بسیار زیادی برای حرفه ی معماری در شهر وینیپگ موجود است. به دلیل میزان ساخت و ساز های برنامه ریزی شده در بخش های صنعتی، تجاری، اداری و مسکونی در وینیپگ، چشم انداز فرصت های شغلی برای حرفه ی معماری بسیار مناسب است. 💢انتاریو : چشم انداز برای استخدام در سراسر استان خوب می باشد. با توجه به افزایش بازه سنی و بازنشستگی افراد متولد شده در دوران جنگ جهانی دوم، افزایش تقاضا برای معماران خصوصا در جهت کمک به ساخت و ساز مراکز خدمات درمانی، خانه سالمندان و باز نشستگان رو به رشد خواهد بود. با توجه به افزایش هزینه های انرژی، تقاضا برای طرح های سازگار با محیط زیست حول محور صرفه جویی در انرژی، رو به افزایش می باشد. افراد با تجربه در زمینه ی ساخت و ساز ساختمان های سبز، بهترین فرصت های شغلی را خواهند داشت. این نوع ساخت و ساز به دلیل استفاده از منابع تجزیه پذیر و سازگاری با محیط زیست و اثرات مثبت در ارتقای کاهش ضایعات مورد توجه بیشتری قرار می گیرد. 💢بریتیش کلمبیا : چشم انداز استخدام در این استان برای معماران تا حدی نسبت به استان های فوق محدود به نظر می رسد.
كانال اپلاي به دانشگاههاي كانادا new
2016-12-29 10:38:03
#رشته_حقوق_کانادا نکاتی در مورد تحصیل در رشته حقوق در کانادا نحوه تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه های کانادا مانند رشته های پزشکی متفاوت از ایران می باشد. در حالی که دربسیاری از کشورها مانند ایران، متقاضیان پس از اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی مستقیما وارد رشته حقوق می گردند و پس از فارغ التحصیلی امکان ورود به رشته های وکالت را پیدا می نمایند، در کانادا و آمریکا اخذ مدرک لیسانس حقوق و اخذ جواز وکالت شامل چندین مرحله به شرح ذیل می باشد: شرایط تحصیل در رشته حقوق در کانادا و آمریکا و اخذ مدرک وکالت ۱٫ دانشجویان ابتدا در یک رشته لیسانس پذیرش گرفته و باید حداقل دو سال تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. بسیاری از متقاضیان در رشته های عمومی مانند ART و یا Science تحصیل می کنند. همچنین بسیاری از متقاضیان ترجیح می دهند که سه سال و یا حتی چهار سال در دانشگاه تحصیل کنند و سپس وارد دانشکده حقوق شوند. ۲٫ دانشجویان پس از حداقل دو سال تحصیل در دانشگاه، باید در آزمون دانشکده حقوق شرکت نمایند. این آزمون LSAT و یا Law School Admission Test نامیده می شود. این آزمون سالیانه سه تا چهار بار برگذار می گردد. ۳٫ دانشجویان در صورت قبولی در آزمون LSAT وارد دانشکده حقوق می شوند و بایستی بین سه تا چهار سال در رشته حقوق تحصیل نمایند. در پایان تحصیل به دانشجویان مدرک LL.B. و یا لیسانس حقوق داده خواهد شد. ۴٫ پس از کسب مدرک L.L.B. فارغ التحصیلان بایستی حدود یک سال به عنوان کارآموز در یکی موسسه حقوقی و زیر نظر یک وکیل کارآموزی نمایند. در این مرحله متقاضی زمینه اختصاصی فعالیت حقوقی خود را انتخاب خواهند نمود. ۵٫ پس از دوره کارآموزی، متقاضی باید در آزمون وکالت شرکت نمایند. این آزمون Bar Examination نامیده می شود. در صورت قبولی متقاضی عضو انجمن وکلا شده و می تواند به عنوان وکیل رسمی فعالیت نماید. ۶٫ در صورت علاقه به ادامه تحصیل در رشته حقوق، متقاضیان دارای مدرک LL.B. می توانند در مقطع کارشناسی ارشد حقوق که LL.M. نامیده می شود و پس از آن در مقطع دکتری PhD of Law تحصیل نمایند. شرایط اخذ پذیرش برای دانشجویان بین المللی و ورود به دانشکده حقوق : پذیرش در مقطع لیسانس حقوق : حداقل دو سال تحصیل در دانشگاه – پذیرفته شدن در آزمون LSAT . بسیاری از دانشگاه های کانادا و آمریکا می خواهند که متقاضیان حداقل دو سال در کانادا و یا آمریکا تحصیل کرده باشند. شرط اخذ پذیرش از رشته های عمومی لیسانس در کانادا و آمریکا، دارا بودن معدل دیپلم و پیش دانشگاهی با معدل حداقل ۱۴ می باشد. پذیرش در مقطع فوق لیسانس و دکتری حقوق : اخذ پذیرش مقطع فوق لیسانس و دکتری از رشته های حقوق برای فارغ التحصیلان خارج از کانادا بویژه برای کسانیکه در سیستم آموزشی متفاوت از کانادا مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد دریافت کرده اند آسان نمی باشد. برای اخذ پذیرش از مقطع کارشناسی ارشد، متقاضیان بایستی دارای مدرک لیسانس حقوق با معدل بالای ۱۶ باشند. برای اخذ پذیرش از مقطع دکتری، متقاضی باید دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس حقوق با معدل بالای ۱۶ باشد. دارا بودن مدرک زبان IELTS با نمره حداقل ۷ نیز برای اخذ پذیرش ضروری می باشد. ✍ در نظام حقوقی Common law بیشتر دانشگاه‌ها، برای پذیرش دانشجویان در رشته حقوق در سه مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری ، سه شرط را مقرر می‌کنند: 🔴 موفقیت در آزمون LSAT با حداقل امتیاز 134 از 180 🔴 داشتن مدرک لیسانس در یکی از گرایش‌های دانشگاهی (برای دانشجویان متقاضی در مقطع دکتری، داشتن فوق لیسانس حقوق الزامی است). 🔴 برای دانشجویانی که انگلیسی زبان نیستند نمره آیلتس حداقل 7 و یا تافل حداقل 90 .