مهاجرت به استرالیا - Page 1

About
در این گروه به سؤالات مربوط به مهاجرت قانونی به استرالیا پاسخ داده می شود. لینک دعوت به گروه : https://t.me/joinchat/BJfObEQQb4uNlgSIoXDnXw
Ali Moslehi
2017-06-08 06:42:52
با عرض سلام این گروه به منظور اطلاع رسانی در مورد مهاجرت به کشور استرالیا و پاسخ به سؤالات مربوط به مهاجرت استرالیا ایجاد شده است . لطفا هر سؤالی در مورد مهاجرت به استرالیا در ذهن دارید در این گروه مطرح کنید و امیدواریم که به جواب مورد نظر برسید.
hossain
2017-06-08 06:46:24
با سلام و خسته نباشيد ايا شخصي كه حدود پانزده سال سابقه كار كابينت سازي دارد ولي داراي مدرك فني حرفه اي نيست امكان ارزيابي جهت ويزاي استراليا رو دارد يا اينكه حتما بايد مدرك فني حرفه اي يا مدرك دانشگاهي درزاين زمينه داشته باشه؟؟
Ali Moslehi
2017-06-08 06:51:01
ویزاهای کاری استرالیا براساس امتیاز بندی پایه گذاری شده اند. برای مهاجرت به استرالیا از طریق مههارت و تخصص نیاز به حداقل 60 امتیاز می باشد . سیستم امتیاز بندی را در ادامه برای شما می فرستم .
Ali Moslehi
2017-06-08 06:51:41
امتیازبندی سیستم اسکیل سلکت به شرح زیر می باشد : ✅سن ✔️۱۸ تا٢٤ سال تمام ۲۵ امتیاز ✔️ ٢٥ تا ۳۲ سال تمام ۳۰ امتیاز ✔️۳۳ تا ۳۹ سال تمام ۲۵ امتیاز ✔️٤٠ تا٤٤ سال تمام ۱۵ امتیاز ✔️٤٥ تا٤٩ سال تمام صفر امتیاز مثال : (اگر سن شما ٣٢سال و ١١ماه مى باشد،دربازه ٢٥تا٣٢قرار مى گيريد و ٣٠ امتياز دريافت مى كنيد) ✅نمره IELTS ✔️نمره 6.0 در هر ۴ مهارت ، امتیاز صفر ✔️نمره 7.0 در هر ۴ مهارت ، امتیاز ۱۰ ✔️نمره 8.0 در هر ۴ مهارت ، امتیاز ٢٠ نکته : براى مهاجرت به استراليا ازطريق مهارت و تخصص،كسب نمره ٦در هر مهارت الزامى است. ✅سابقه كارى در استراليا ✔️١سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۵ امتیاز ✔️٣ سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۰ امتیاز ✔️٥سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۵ امتیاز ✔️٨سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۲۰ امتیاز ✅سابقه کاری در خارج از استرالیا ✔️٣ سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۵ امتیاز ✔️ ٥سال سابقه کار مرتبط در ۱۰ سال گذشته ۱۰ امتیاز ✔️٨ سال سابقه كار مرتبط در ١٠ سال گذشته 15 امتياز نکته: در برخی موارد غیر مرتبط نیز مشکلی ندارد. ✅مدارک تحصیلی ✔️مدرك ارزشیابی شده توسط سازمان های استرالیایی ۱۰ امتیاز (Assessment) ✔️مدارک Diploma گرفته شده در استرالیا ۱۰ امتیاز ✔️مدارك فنی حرفه ایی ارزشیابی شده ۱۰ امتیاز ✔️مدرک لیسانس یا فوق لیسانس از استرالیا یا خارج استرالیا ۱۵ امتیاز، لازم به توضیح است این امتیاز صرفا به مدارک لیسانسی که معادل لیسانس استرالیا باشد تعلق می گیرد و به هر لیسانسی که اخذ شود تعلق نمی گيرد. ✔️مدرک دكتری از استرالیا یا خارج استرالیا ۲۰ امتیاز نکته : به مدارک معادل دیپلم استرالیا و فوق دیپلم 10 امتیاز و به مدارک معادل لیسانس استرالیا 15 امتیاز تعلق می گیرد. ✅تحصیل در استرالیا ✔️ 2 سال تحصیل تمام وقت در استرالیا ۵ امتیاز ✔️تحصیل در مناطق کم جمعیت استرالیا ۵ امتیاز ✅سابقه كار حرفه ایی در استرالیا ✔️داشتن یك سال سابقه كار حرفه ای منطبق با تخصص و مدرك در استرالیا ۵ امتیاز ✅امتیاز NAATI ✔️مترجمی ناتی ۵ امتیاز .به شرطی که فرد متقاضی حداقل امتحان Para Prfesional Naati را داده باشد و مدرک مربوطه را اخذ کرده باشد. ✅ امتیاز همسر ✔️ همسر ۵ امتیاز توضیحات: همسر شما باید آیلتس 6.0 داشته باشد مدرك خود را ارزشیابی كند و سابقه كار ۱ ساله با بیمه نیز داشته باشد. همچنین زیر 50 سال سن داشته باشد. ✅اسپانسر ایالتی ✔️گرفتن اسپانسر از ایالت های استرالیا ۵ امتیاز (ویزای 190) ✔️گرفتن اسپانسر از مناطق كم جمعیت استرالیا ۱۰ امتیاز (فقط ویزای 489 ) ✅اسپانسر فامیلی ✔️اسپانسر فامیلی در استرالیا ۱۰ امتیاز (فقط ویزای 489) اسپانسر شما نمی تواند در هر منطقه ای از استرالیا باشد و حتما باید در منطقه Designated Areas زندگی کند. برای استفاده از این امتیاز اسپانسر شما باید در یکی از مناطق زیر باشد: http://www.immi.gov.au/skilled/general-skilled-migration/designated-areas.htm
Azimi
2017-06-08 06:58:20
http://www.afr.com/news/policy/industrial-relations/migration-lawyers-say-457-visa-changes-unlawful-20170607-gwm8el
Azimi
2017-06-08 07:03:33
خانم ” تانیا ویلسون” که از مدیران ارشد اداره مهاجرت استرالیاست دیروز در یکی از سمینارهایی که در خصوص مسائل مهاجرت و شهروندی در سیدنی برگزار شد خبر از اعمال تغییرات گسترده در سیستم بررسی پرونده های اداره مهاجرت استرالیا داد. خانم ویلسون گفت که تا آخر سال جاری میلادی ارسال پرونده های ویزاهای پناهندگی و بشردوستانه از طریق سیستم آن لاین اداره مهاجرت که به آن IMMIACCOUNT می گویند امکانپذیر خواهد شد. این کار روند بررسی پرونده ها را ساده تر خواهد کرد. همچنین او گفت که اداره مهاجرت در صدد است تا شرط کپی برابر اصل کردن مدارک را حذف کند و حذف این کار سبب خواهد شد که کارها سرعت بیشتری به خود بگیرد. در حال حاضر برخی مدارکی که به اداره مهاجرت ارسال می شود، باید کپی برابر اصل شود. او همچنین اعلام کرد که اداره مهاجرت در صدد است تا کیس آفیسرها را باز آموزی کند و فقط یک فرد تصمیم نهایی را در خصوص یک پرونده بگیرد. به عنوان مثال اگر یک پرونده از همه لحاظ کامل بود ، کیس آفیسر مهر تایید را بر آن بزند و پرونده به بخش بعدی ارسال شود. نکته جالب دیگری که خانم ویلسون اشاره کرد این بود که در حال حاضر شیوه بررسی پرونده ها به گونه ای است که اگر یک کیس آفیسر بر سربررسی یک پرونده باشد و به مرخصی سالیانه برود آن پرونده مسکوت می ماند تا وی از مرخصی برگردد تا بررسی پرونده از سر گرفته شود. اما تغییرات ساختاری جدید این امکان را می دهد که اگر کیس آفیسری به مرخصی رفت آن پرونده به فرد دیگری سپرده شود تا به سرعت نتیجه درخواست ویزا مشخص شود. به نظر می رسد که اعمال این تغییرات در اداره مهاجرت خبری بسیار امیدوار کننده است که باعث می شود سرعت و کیفیت بررسی پرونده ها افزایش یابد.
Azimi
2017-06-08 07:03:53
http://wp.me/p72xpF-gv
Princess Queen
2017-06-08 07:04:13
سلام ممنون. من و در این گروه اد. کردین خیلی عالی
Ali Moslehi
2017-06-08 07:09:09