کانال الیاس حضرتی - Page 1

About
----------------------------------- فردا ، نباید اتفاق بیفتد ... ما فردا را با انتخاب‌های‌مان می‌سازیم.
کانال الیاس حضرتی
2015-12-15 18:14:05
«با نام و یاد خداوند متعال»
کانال الیاس حضرتی
2015-12-15 18:18:12
سلام دوستان؛ این کانال به منظور پوشش اخبار و اطلاعات جناب حاج الیاس حضرتی (به صورت خاص) و نیز سایر مطالب جالب توجه در عرصه‌ی سیاسی و اجتماعی کشور ، توسط تعدادی از نزدیکان و یاران ایشان راه‌اندازی شده است.
کانال الیاس حضرتی
2015-12-15 18:23:51
سلام؛ از طریق لینک زیر در کانال جناب «حاج الیاس حضرتی» عضو شوید و دوستان خودتان را نیز از همین طریق به عضویت در این کانال دعوت کنید. https://telegram.me/elyas_hazrati .
کانال الیاس حضرتی
2015-12-15 19:04:54
رايزنی اصلاح طلبان با شورای نگهبان ادامه دارد. محسن رهامی: دبير كميته تعامل شورای سياستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان طی ديداری با آيت الله مومن و آيت الله يزدی، دو عضو از فقهای شورای نگهبان در خصوص وضعيت تاييد صلاحيت اصلاح طلبان با آن ها گفتگو كرد. به گزارش پويش، اين ديدارها در حالی صورت می‌گيرد كه طی ماه‌های اخير بارها اعضای شورای نگهبان بر عدم تاثيرگذاری رايزنی‌ها بر نظر شورای نگهبان تاكيد كرده‌اند. شنيده‌ها حاكی از اين است كه برخی از اصلاح طلبان ارشد اميدوارند كه شورای نگهبان زمينه حضور اكثر اصلاح طلبان شاخص در انتخابات مجلس را فراهم كند. https://telegram.me/elyas_hazrati .
کانال الیاس حضرتی
2015-12-15 19:15:02
فرازی از بیانات «مقام معظم رهبری» به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ ۲۶ مهرماه ۱۳۹۱: رقیب انتخاباتی خود را «شیطان اکبر» به حساب نیاورید. بصیرت در این دوران و در همه‌ی دورانها به معنای این است که شما خط درگیری با دشمن را تشخیص دهید. کجا با دشمن درگیری است؟ بعضی‌ها نقطه‌ی درگیری را اشتباه می‌کنند. خمپاره و توپخانه‌ی خودشان را آتش می‌کنند به سمت یک نقطه‌ای که آنجا دشمن نیست، آنجا دوست است. بعضی‌ها رقیب انتخاباتی خودشان را «شیطان اکبر» به حساب می‌آورند! شیطان اکبر آمریکاست. شیطان اکبر صهیونیسم است. رقیب جناحی که شیطان اکبر نیست. رقیب انتخاباتی که شیطان اکبر نیست. من طرفدار زیدم، شما طرفدار عمروئی؛ من شما را شیطان بدانم؟ چرا؟ به چه مناسبت؟ در حالی که زید و عمرو هر دو ادعای انقلاب و اسلام می‌کنند. در خدمت اسلام و در خدمت انقلابند. خط درگیری با دشمن را مشخص کنیم. https://telegram.me/elyas_hazrati .
کانال الیاس حضرتی
2015-12-16 03:37:16
🔵هشدار هاشمی رفسنجانی نسبت به امنیت گورستانی: مطالبات معلمان نجیبانه است رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، مطالبات معلمان را بر حق و شیوه‌های مطالبه آنان را نجیبانه توصیف و از تلاش برخی برای ایجاد امنیت گورستانی انتقاد کرد. ♦️برخی به اسم دفاع از رهبری حرف‌های نسنجیده می‌زنند و تندروی و توهین را برای خود مجاز می‌شمارند. ♦️وی در بخشی از سخنان خود به عملکرد جناحی صدا و سیما اعتراض کرد و گفت که رسانه ملی لااقل مراعات نام خود را بکند. ♦️ از یک طرف تخریب‌های بعضی از رسانه‌های تندرو علیه دولت را روشنگری و از طرف دیگر بیان حقایق بلایایی را که در ۸ سال دولت سابق بر سر کشور آمده، سیاه نمایی می‌دانند! منبع: «سایت روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت» ✅ 👉 https://telegram.me/elyas_hazrati .
کانال الیاس حضرتی
2015-12-16 03:42:28
الیاس حضرتی عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در تبیین آرزوی مردم قبل از پیروزی انقلاب اسلامی: «خداوندا! می شود، امکان این فراهم شود، این زمینه ایجاد شود، این پیروزی بدست آید، که ما یک حکومت کریمه تشکیل دهیم. که در آن آزادگان ارزشمند باشند و بزرگ باشند و فضای آزادی و گفت وگو و بیان، آزاد باشد و همه در یک فضای دوستانه و برابر با هم به گفتگو بنشینند.» ✅ 👉 https://telegram.me/elyas_hazrati .
کانال الیاس حضرتی
2015-12-16 06:30:00
🔵 محمد جواد ظریف: سرانجام شورای حکام پس از ۱۲ سال، با اذعان به تکمیل نقشه راه بین ایران و آژانس، بسته شدن پرونده موسوم به «پی ام دی» را با استفاده از عبارت صریح: close consideration در بند ۹ قطعنامه خود اعلام کرد. ♦️ این قطعنامه بسیار فراتر از بستن موضوع موسوم به «پی ام دی» رفته و رسماً ۱۲ قطعنامه پیشین شورای حکام در خصوص برنامه هسته‌ای ایران که حاوی اتهامات و محدودیت‌های جدی برای برنامه هسته‌ای کشور بود را لغو کرده است. همچنین شورا دستور کار ناظر به اقدامات گذشته را رسماً خاتمه داده و دستور کار جدیدی تحت عنوان «اجرای برجام» که نگاه به آینده دارد، برای مدت مشخصی ایجاد کرده است. ♦️ بر اساس این قطعنامه می‌توان به صراحت گفت موضوع جعلی ابعاد به اصطلاح نظامی برنامه هسته‌ای ایران، موسوم به «پی ام دی»، به تاریخ پیوسته است. اکنون بر اساس نص صریح گزارش اخیر آقای آمانو، با همه نقاط ضعف آن، عدم انحراف مواد هسته‌ای به سوی فعالیت‌های غیر صلح آمیز رسماً تأئید و در نتیجه نداشتن هرگونه تخلف ایران در هیچ بازه زمانی از معاهده اشاعه «ان پی تی» احراز گردیده و ماهیت منحصراً صلح آمیز برنامه هسته‌ای ایران یک بار دیگر به اثبات رسیده است. ♦️جمهوری اسلامی ایران با تاکید مجدد بر سیاست همیشگی خود در زمینه حرمت سلاح‌های کشتار جمعی و پایبندی به مفاد معاهده عدم اشاعه «ان پی تی» برای اجرای کامل و با حسن نیت تعهدات خود در برجام، به شرط پایبندی کامل طرف‌های ۱+۵ به تعهدات متقابل خود، اعلام آمادگی می کند. (ایسنا) ✅ 👉 https://telegram.me/elyas_hazrati .
کانال الیاس حضرتی
2015-12-16 09:51:28
سلام؛ از طریق لینک زیر دوستان خود را برای عضویت در کانال دعوت کنید: https://telegram.me/elyas_hazrati .
کانال الیاس حضرتی
2015-12-16 09:54:21
همایش سراسری اصلاح طلبان هفته آینده برگزار می‌شود. مسئول برگزاری این همایش، مجمع نیروهای خط امام به دبیرکلی سید هادی خامنه‌ای است. https://telegram.me/elyas_hazrati .