APPLYITALY.COM - Page 1

About
اپلای ایتالیا کانال تحصیل رایگان و بورسیه در ایتالیا 09394860391(telgram,viber,whatsapp,...) ارتباط با مشاور تحصیلی _ تبادل لینک: https://t.me/Studyitaly شماره تماس ثابت: 021-66176932 Www.applyitaly.com کپی یا به اشتراک گذاشتن لینک کانال:
APPLYITALY.COM
2015-12-02 22:56:48
پزشکی پذیرش دانشجو در رشته پزشکی در دانشگاههای ایتالیا از طریق کنکور سراسری به دو زبان انگلیسی و ایتالیایی انجام می پذیرد . در صورتی که شخص در کنکور انگلیسی پذیرفته شود تحصیلات خود در رشته پزشکی را به زبان انگلیسی ادامه خواهد داد. طبعا در صورتی که دانشجو در کنکور به زبان ایتالیایی شرکت کند، تحصیلات وی در رشته پزشکی به زبان ایتالیایی خواهد بود. این امکان وجود دارد که دانشجو در یک سال تحصیلی در هر دو کنکور ایتالیایی و انگلیسی شرکت کند. کنکور ورودی پزشکی دانشگاههای ایتالیا در حوزه های امتحانی داخل ایتالیا و اکثر شهرهای مهم دنیا برگزار می گردد که شخص به تناسب سهولت تردد و دسترسی می تواند حوزه امتحانی خود را انتخاب کند. معمولا برای دانشجویان ایرانی نزدیک ترین حوزه های امتحانی کنکور پزشکی کشورهای حوزه خلیج فارس ، دبی (امارات متحده عربی)، قطر یا قبرس می باشد. البته حوزه های انتخابی زیادی جهت شرکت در آزمون میسر می باشد. منابع امتحانی کنکور پزشکی ایتالیا از 5 منبع اصلی شامل : ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، اطلاعات عمومی و هوش بوده و تعداد کل سوالات کنکور 60 سوال می باشد. سطح علمی سوالات کنکور پزشکی در حد آموزش های دبیرستان و پیش دانشگاهی داخل کشور ولی با فرمتی متفاوت تر به نسبت کنکور ورودی دانشگاههای ایران می باشد.
APPLYITALY.COM
2015-12-02 22:58:52
رنکینگ دانشگاههای پزشکی(پذیرش انگلیسی-دولتی)
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:01:56
دندان پزشکی پذیرش دانشجو در رشته دندان پزشکی در دانشگاههای دولتی ایتالیا از طریق کنکور و صرفاً به زبان ایتالیایی که در کشور ایتالیا و اقصی نقاط مهم دنیا برگزار می شود، انجام می گردد. دانشجویان در صورت قبولی در کنکور دندان پزشکی و با استفاده از بورسیه جهان سوم ، از شانس تحصیلات رایگان در این رشته برخوردار خواهند شد.
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:02:16
داروسازی تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاههای دولتی به زبان انگلیسی بدون کنکور امکان پذیر می باشد که دانشجویان پس از ارائه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی خود به موسسه و دریافت پذیرش از دانشگاه ویزای تحصیلی کشور ایتالیا را دریافت خواهند نمود. البته دانشجویان پس از ورود به ایتالیا و نام نویسی دانشگاه و شرکت در آزمون ورودی پذیرش نهایی می شوند. لازم به ذکر است که هر ساله معمولا 90 درصد دانشجویان شرکت کننده در آزمون موفق به کسب حداقل نمره آزمون می شوند که در این میان تمامی دانشجویانی که در سال گذشته از طریق موسسه رهپویان اوج دانش اقدام نموده اند، موفق به کسب حداقل نمره لازم و تحصیلات در رشته داروسازی شدند. این اطمینان به متقاضیانی که از طریق موسسه اقدام به پذیرش تحصیلی می نماید، داده می شود که با توجه به تجربه کافی و منابع به روزی که در اختیار آنها قرار داده خواهد شد، بتوانند در رشته مورد علاقه خود مبادرت به ادامه تحصیل نمایند.
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:03:04
بورسیه علمی (رقابتی) بورسیه ای است که بر اساس شرایط علمی دانشجو (معدل، پروپوزال، مقالات علمی ...)از طرف دانشگاه به دانشجو اعطا می شود. اخذ این نوع بورسیه صرفاً برای دانشجویان فوق لیسانس و دکترا قابل اقدام است. "معدل بالا، ثبت مقالات داخلی یا خارجی، مقالات ISI ، اختراع یا طرح علمی مرتبط با رشته ، گواهی نامه های تخصصی ـ کاری مرتبط (work experience) ، پروپوزال یا طرح تحقیقاتی جذاب و یا با موضوعات جدید و کاربردی از جمله عوامل فاکتورهای مثبت جهت دریافت بورس علمی دانشگاه،به ویژه دانشجویان مقطع phd حایز اهمیت است." برای دانشجویان مقطع فوق لیسانس سقف بورس های علمی قابل اخذ 11000 یورو در سال و بورسیه های دیگر 10000 یورو در سال با پوشش کامل شهریه، بورس7000 یورو سالانه و بورسیه 5000 یورو در سال با پوشش کامل شهریه و ... وجود دارد. برای دانشجویان مقطع دکترا بورسیه های تا سقف 20000 یورو و 14000 یورو در سال امکان پذیر می باشد که به دانشجویان خارجی و داخلی ایتالیا طی یک روند بررسی مدارک و نهایتا مصاحبه حضوری یا انلاین (skype) اعطا می گردد.
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:42:04
ایتالیا فقط به داشتن بناهای تاریخی زیبا و متعدد،اب و هوای دلپذیر و غذاهای متنوع معروف نیست.یا اینکه فقط بخواهید شهر میلانش را با مد و اینترمیلان بشناسید یا تورین را با یوونتوس! ایتالیا مهد اولین دانشگاه در تمدن غرب(دانشگاه بلونیا) با عالی ترین اعتبار در سطح دانشگاههای دنیاست. ایا میدانستید بزرگترین دانشگاه اروپا دانشگاه سپینزا در شهر رم ایتالیاست؟ پلی تکنیک تورین و پلی تکنیک میلان جز بهترین ها درعلوم مهندسی؟ ایتالیا تنها خواستگاه تمدن غرب و رنسانس اروپا نیست. ایتالیا همانطور که مقصد تعداد کثیری از توریست های اروپاست،مقصد مناسبی برای ادامه تحصیل و دانشجویان اقصی نقاط دنیا نیز هست. تحصیل و زندگی رایگان در ایتالیا را با ما تجربه کنید.....
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:46:44
بورسیه استانی(dsu) یا جهان سوم بورسیه جهان سوم در ایتالیا پس از اخذ پذیرش از یکی از دانشگاههای دولتی ایتالیا در یکی از مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکترا امکان پذیر می شود. برای اخذ این کمک هزینه تحصیلی برخلاف تصور عمومی از بورسیه که معمولا به کمک هزینه های علمی اعطایی دانشگاه اطلاق می شود ، شرایط علمی دانشجو (رزومه علمی، مقالات ISI و...) جهت گرفتن بورسیه لازم نمی باشد و صرفاً با پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاههای دولتی ایتالیا و با تهیه مدارک مالی (مربوط به خود یا سرپرست خانواده) می توان از کمک مالی 5200 یورو در سال همراه با تخفیف 90 ـ 10 درصدی روی شهریه دانشگاه و تخفیف خوابگاه و 2 وعده غذایی تا %70 برخوردار شد. مبلغ بورسیه به حساب شخصی دانشجویان واریز شده و دانشجویان می توانند شهریه دانشگاه ،شهریه خوابگاه و 2 وعده غذایی را از محل کمک دریافت شده پرداخت کرده و مبلغ باقی مانده را صرف هزینه های جانبی زندگی خود در ایتالیا نمایند. معمولا دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس می توانند پس از پرداخت شهریه دانشگاه، شهریه خوابگاه و 2 وعده غذایی از محل کمک هزینه جهان سوم ، بین 1000 تا 2000 یورو درسال پس انداز یا صرف هزینه های جانبی زندگی خود در ایتالیا نمایند. دانشجویان مقطع دکترا با توجه به شهریه های ناچیز دانشگاه می توانند پس از پرداخت شهریه خوابگاه و 2 وعده غذایی سالانه بین 2000 تا 3000 یورو از این مبلغ را پس انداز یا صرف امورات دیگر نمایند. برای دریافت این نوع بورسیه هیچ گونه رزومه علمی، تحصیلی، معدل بالا و ... ملاک نیست و صرفاً با پذیرش شدن در یکی از دانشگاههای دولتی ایتالیا و تهیه مدارک مالی امکان پذیر است.
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:50:42
مزایای تحصیل در ایتالیا: 1- تحصیلات بسیار ارزان 2- امکان دریافت بورسیه بورسیه جهان سوم(5200یورو درسال) برای ایرانیان بدون در نظر گرفتن شرایط علمی دانشجو 3- دوره های ارائه شده بسیار زیاد به انگلیسی -4 رنکینگ و اعتبار بین المللی بالای دانشگاههای ایتالیا 5- دریافت اقامت شینگن تحصیلی(تردد و مسافرت به دیگر اعضای کشورهای عضو پیمان شینگن با اقامت تحصیلی دانشجو بدون نیاز به ویزا) 6- امکان دریافت اقامت دایم پس از فراغت از تحصیل 7- دریافت خدمات رایگان پزشکی با بیمه دانشجویی همانند سایر شهروندان ایتالیایی 8- جاذبه های بسیار زیاد فرهنگی-تاریخی و طبیعت بسیار زیبای کشور ایتالیا با مردمی خونگرم
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:51:56
با مااز طریق تلگرام در تماس باشید 09394860391
APPLYITALY.COM
2015-12-02 23:54:20
دلایل برتر برای تحصیل پزشکی در ایتالیا 1) هزینه ای بسیار پایین در مقایسه با دیگر دانشگاه های اروپایی :هزینه متوسط شهریه کمتر از1000 یورو در سال و هزینه های زندگی (شامل مسکن,خوراک,حمل و نقل و بیمه ) بسته به شهر محل تحصیل بین 600 تا 900 یورو در ماه می باشد . در حالی که امکان کار دانشجویی و همچنین استفاده از بورس دانشجویی تا سقف 5200 یورو در سال حتی برای دانشجویان خارجی نیز فراهم می باشد. 2) تحصیل به زبان انگلیسی : کل دوره 6 ساله پزشکی به زبان انگلیسی با تدریس بهترین استاد های مجرب و مسلط به زبان انگلیسی برگزار میگردد .اگر چه دوره های زبان ایتالیایی نیز برای کمک به ارتباطات در زندگی روزمره توسط دانشگاه و دیگر ارگان ها از جمله شهرداری ها به صورت رایگان ارایه میشوند. 3)پذیرش : پذیرش شما فقط از طریق یک امتحان کتبی به زبان انگلیسی بدون هیچ گونه امتحان شفاهی و یا مصاحبه صورت می پذیرد که هر ساله در ماه اپریل در بیش از 15 کشور جهان از جمله ترکیه,قبرس و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به صورت همزمان برگزار میشود ( قابل ذکر است در حال رایزنی هایی برای برگزاری امتحان سال اینده در ایران نیز هستیم ) که هزینه آن تنها 120 یورو می باشد. 4) ملاک نبودن سوابق تحصیلی شما و عدم محدودیت سنی : کلیه دانش آموازانی که دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی 12 ساله در هر رشته نظری و با هر معدلی هستند قادر به شرکت در ازمون میباشند اگر چه داشتن معدل بالای دیپلم و پیش دانشگاهی در نمره نهایی قبولی شما تاثیر گذار است . 5)پذیرش بدون مدرک زبان : در صورت قبولی در امتحان ورودی هیچ گونه نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی به دانشگاه نمی باشد و ملاک سنجش زبان انگلیسی داوطلبان همان امتحان ورودی می باشد . اگر چه داشتن مدرک زبان معتبر نیز در نمره نهایی داوطلب تاثیر گذار است و همچنین در صورت پذیرش از طرف دانشگاه برای درخواست ویزا ارائه مدرک زبان معتبربه سفارت ایتالیا در ایران در اکثر موارد الزامی است (Ielts,Tofel,Tolimo,Msrt) 6)دانشگاه های معتبر: طبق بخشنامه وزارت بهداشت کلیه دانشگاه های دولتی ایتالیا که مورد تایید وزارت علوم کشور ایتالیا هستند به صورت کامل مورد تایید ایران نیز می باشند و مدارک آن ها قابل ارزشیابی است ( در لیست دانشگاه مشروط نیستند ) ونظر به رتبه این دانشگاه ها که قبلا در همین صفحه منتشر شد مدارک این دانشگاه ها مورد تایید کلیه کشورهای اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای امریکایی و اسیایی می باشد و فارغ التحصیلان انها قادر به ادامه تحصیلات خود در این کشورها هستند. 7) امکان شرکت در برنامه های تبادل دانشجویی: دانشجویان از سال سوم به بعد قادر به شرکت در برنامه های تبادل دانشجویی و گذراندن یک یا دو ترم در دیگر دانشگاه های اروپایی و حتی امریکا می باشند و کلیه دروس و بخش های کلینیکی گذرانده شده طی این مدت مورد تایید دانشگاه مبدا میباشد و جزو سوابق تحصیلی دانشجو محسوب می شود. 8) سهمیه پذیرش: به دلیل جدا بودن سهمیه داوطلبان اروپایی از غیر اروپایی همواره قبولی برای داوطلبان غیر اروپایی به مراتب اسانتر بوده است . 9) امکان انتقالی از دانشگاه های دیگر: در اکثر موارد در صورت وجود ظرفیت خالی و موافقت گروه اموزشی و فقط بعد از قبولی در امتحان ورودی امکان انتقالی دانشجویان پزشکی از دیگر دانشگاه ها و تطبیق دروس گذرانده شده فراهم می باشد .