Can Language Institute - Page 1

About
Instagram:Can language TOEFL-IELTS
Can Language Institute
2016-06-21 19:06:52
تحصيلات در انتاريوي كانادا انتاریو مرکزی برای موسسات تحقیقاتی شناخته شده ای در سطح جهان است که از بودجه آموزشی استانی استفاده می نمایند . ثبت نام از کودکستان تا سطح 12 به طور عمومی انجام می گیرد ، مدارس کاتولیک و فرانسه در سرتاسر استان پراکنده می باشند که با پشتیبانی مالی از طریق مالیات دهندگان حمایت می شود و تحت نظارت دولت استانی به آموزش دروس طراحی شده می پردازند. مدارس متعدد کاتولیک جهت حفاظت از تاریخ اقلیت کاتولیک مورد حمایت نظام آموزشی کانادا قرار می گیرند . همچنین در بسیاری از مناطق ، مدارس دیگری که از محل بودجه عمومی اداره میشوند می توانند به عنوان مدارس جایگزین مورد انتخاب دانش آموزان قرار گیرد . همچنین انتاریو به عنوان استانی پیشرو در آموزشهای خاص شناخته می شود. تا سال 2003 این استان دارای رتبه 13 در آموزش دوره دبیرستان به شمار می آمد که این دوره با دوره آموزشی جدیدی که به صورت استاندارد و با دروس جدید در سراسر استان جهت آماده سازی دانش آموزان برای ورود به دانشگاه ، دانشکده های فنی و حرفه ای، دوره های آموزش تجارت و ورود مستقیم به بازار کار تدارک دیده شده بود جایگزین شد . این برنامه استاندارد جدید به منظور اطمینان بخشیدن از رعایت کیفیت و بی طرفی در مدارس سرتاسر استان طراحی شده است . آموزش دوره بعد از دبیرستان در انتاریو شامل شبکه ای از سازمانها است که از طریق بودجه عمومی اداره میشوند . این سازمانها موضوعات ومشاغل گسترده ا ی را تحت پوشش قرار می دهند مانند: دانشگاههای پژوهشی مشهوری که دارای دانشکده های هنر ، فن آوری و کشاورزی می باشند و همچنین دیگر برنامه های منحصر به فرد. در ضمن دانشگاههای انتاریو در بین دانشگاههای معروف و شناخته شده جهان می باشند که از جمله شاخص ترین آنها می توان به دانشگاه تورنتو ، کویین ، یورک و دانشگاه انتاریو غربی اشاره کرد . میانگین شهریه پرداختی در سال یک دانش آموز در این استان 4900 دلار می باشد که کمی کمتر از میانگین کشوری است.
Can Language Institute
2016-06-21 19:09:14
در فارسی گاهی میگیم "مگه می‌خوای آپولو هوا کنی!" وقتی که کسی از ما میپرسه فلان کارو چطوری انجام بدم ؟؟؟😩و بلد نیست. در انگلیسی هم عین این عبارت رو داریم: 🚀 It’s not rocket science 🚀 Example 1 🔴 How can I turn down the air conditioner? It's too cold in here. چطوری این کولر رو کم کنم؟ اینجا هوا خیلی سرده ⚫️Come on! It's not rocket science ! You just press the up button. بیخیال بابا! آپولو که نمی‌خوای هوا کنی!🚀 کافیه فقط دکمه بالا رو فشار بدی. Example 2 🔴Driving a car is not rocket science🚀 I don't know why people don't know how to drive better 🚘 "رانندگی که آپولو هوا کردن نیست!🚀 نمی فهمم ملت چرا نمی دونن چطور بهتر رانندگی کنن"
Can Language Institute
2016-06-21 19:10:50
Useful phrases (restaurant) عبارتهای مفید (رستوران) ⚫️ This meat is too fatty این گوشته خیلی چربه 🔴 This meet is too tough این گوشت خیلی سفته ⚫️ I didn't order this من اینو سفارش ندادم. 🔴 This is cold.Can you take it back to the kitchen ? این غذا سرده میشه برش گردونید به آشپزخونه؟ ⚫️ These vegetables are hardly cooked at all این سبزیجات اصلا پخته نشده. 🔴 where is the ladies' room ? ⚫️ where is the men's room ? دستشویی خانمها/آقایان کجاست؟ 🔴 Is there somewhere I can wash my hands ? جایی دارید که من بتونم دستهامو بشورم؟
Can Language Institute
2016-06-21 19:12:33
☕️☕️دوست دارم چاییم غلیظ باشه بدون شیر و شکر 🔷STRONG TEA چای غلیظ 🔷WEAK TEA چای رقیق
Can Language Institute
2016-06-21 19:13:24
when someone interrupts you وقتی یکنفر حرف شمارو قطع میکنه☹️ چی میتونید بهش بگید ؟؟ 5⃣ تا عبارت خیلی کاربردی 👇👇👇 🔴 Was I talking to you ?😡 با تو مگه‌داشتم حرف میزدم؟ ⚫️ who asked you ?🤔 کی از تو پرسید؟ 🔴 I'll thank you to keep your opninion to yourself 🤐 ممنون میشم نظرتو واسه خودت نگه داری ⚫️ Mind your own business 😤 سرت به کار خودت باشه 🔴 keep your nose out of my business تو کار من دخالت نکن
Can Language Institute
2016-06-21 19:15:09
معرفی دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا (Pennsylvania State University)       دانشگاه پنسیلوانیا یا Penn state یا PSU ، یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که دانشگاه های مربوط به آن در ایالت پنسیلوانیا ، در آمریکا واقع می باشند. این دانشگاه در سال 1855 تاسیس شده است. دانشگاه PSU دارای 3 هدف می باشد : آموزش ، تحقیقات و خدمات اجتماعی. هدف آموزشی آن شامل دوره های لیسانس، فوق لیسانس و حرفه ای می باشد. دانشگاه اصلی آن University Park می باشد که میان کالج های Borough of state College و College Town Ship Pennsylvania قرار گرفته است. دانشگاه حقوق آن به نام Dickinson School of Law ، هم در شهر Carlisle و هم در University park قرار دارد. دانشگاه پارک پنسیلوانیا ، در میان 15 دانشگاه عمومی برتر در آمریکا ، رده بندی می شود و این دانشگاه یکی از دانشگاه های public Ivy یعنی 10 دانشگاه برتر تحقیقاتی عمومی در آمریکا می باشد. ثبت نام سالیانه این دانشگاه از دانشجویان که شامل 44,000 دانشجوی لیسانس و بعد از آن می باشد ، آن را به بزرگترین دانشگاه در آمریکا تبدیل کرده است. تعداد متقاضیان دانشگاه پنسیلوانیا در سال 10-2009 ، در 24 دانشگاه مربوط به آن ، تقریباً 94,300 نفر می باشد. دانشگاه PSU ، در کل دانشگاه های مربوط به خود ، بیش از 160 رشته تحصیلی ، ارائه می دهد و 1052 بیلیون دلار ، کمک هزینه اهدایی را اداره می کند. هزینه تحقیقاتی دانشگاه در سال 2009 بالغ بر 767 میلیون دلار بوده است. در سال 2008 ، دانشگاه پنسیلوانیا رتبه 11 را در آمریکا ، برای درآمد حاصل از تحقیقات خود توسط موسسه علوم ملی (National Science Foundation) بدست آورد.
Can Language Institute
2016-06-21 19:18:26
تحصیل در رشته #پزشکی_آمریکا تحصیل در رشته پزشکی, یک دوره 7 ساله است که فرد متقاضی به دو طریق می تواند وارد آن شود. پس از دوره پیش دانشگاهی در ایران : در صورتی که فردی نمرات عالی را در دبیرستان و پیش دانشگاهی کسب کند می تواند مستقیما برای رشته پزشکی اقدام کند و درخواست پذیرش خود را به دانشگاه ارسال کند.پس از گذراندن یک دوره 4 ساله علوم پایه : در این مورد برای دانشجویان بومی یا خارجی آمریکا تفاوتی وجود ندارد و کسی که بخواهد در آمریکا پزشکی بخواند بایستی ابتدا این 4 سال را بگذراند، حال چه در آمریکا و یا در خارج از آمریکاو این دوره 4 ساله در واقع 4 سال اول از دوره 7 ساله تحصیل پزشکی در آمریکا است. حال اگر فردی 4 سال دوره لیسانس خود را در خارج از آمریکا بخواند ممکن است برخی دروس او را مطابقت داده و دیگر نیازی به گذراندن آن دروس در آمریکا نباشد. اما چیزی که وجود دارد قطعا از فرد خواسته می شود تا به مدت دو، سه و یا چهار سال که بستگی به دانشگاه محل تحصیل وی دارد در یک رشته در مقطع کارشناسی در آمریکا تحصیل کند. دانشجویان پس از سال سوم باید در یک آزمون ورودی که در واقع آزمون سراسری پزشکی است و به نام (Medical college admission test)  MCAT شناخته می شود شرکت کرده و در صورت قبولی با نمره های خوب اجازه ورود به دوره رزیدنتی یا همان کارورزی را پیدا می کند. بالا بودن معدل سال های پیش و داشتن رزومه قوی از سایر عوامل تاثیر گذاری در بررسی و احراز صلاحیت فرد متقاضی است. مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز آیلتس حداقل 6.5 و یا تافل بالای 100 می باشد.
Can Language Institute
2016-06-21 19:19:40
To encourage someone not to be EXCITED 1⃣ Pull yourself together خودتو جمع و جور کن (کنترل کن خودتو) 2⃣ Don't fly off the handle از کوره در نرو 3⃣ Don't lose your cool خونسردیتو حفظ کن 4⃣ get a grip احساساست رو کنترل کن 5⃣ Don't get excited هیجان زده نشو
Can Language Institute
2016-06-21 19:33:25
To LIVE OFF somebody با پول کسی زندگی را گذراندن😐💵 All his life he had LIVED OFF his father. تمام زندگیش پدرش خرجش رو داده بود💵 💶 💶 💶 💶 💶 💶 💶 💶 💶 💶 💶 💶
Can Language Institute
2016-06-21 19:36:21
💢سه مزیت ویژه تحصیل در ایالات متحده امریکا 👌1. برتری علمی دانشگاه های آمریکا قطب پیشرفت های متنوع تکنولوژی دنیا هستند و شما فرصت این را خواهید داشت که در چرخه به روزترین پیشرفت های بشری قرار بگیرید. 👌2. فرصت های آموزشی برترین فناوری و تکنیک های آموزشی و با بهترین تجهیزات و منابع ممکن، به قصد تربیت بهترین متخصصین دنیا از مهمترین مقاصد دانشگاه های امریکاست. 👌3. حمایت از دانشجویان خارجی در ایالات متحده دانشجویان خارجی مغزهای وارداتی با ارزشی محسوب میشوند که همواره ایده و توانایی های جدیدی به امریکا معرفی کرده اند. انجمن هایی در این زمینه فعالیت میکنند که تنها وظیفه آنها کمک به دانشجویان خارجی است.