RusPers - Page 1

About
تحصيل در روسيه اخذ پذيرش از دانشگاه هاى فدراسيون روسيه وخدمات گردشگرى توسط گروه پرس اخذ انواع پذيرش در رشته هاى مختلف پزشكى ، دندانپزشكى و داروسازى از دانشگاه مورد تاييد وزارت بهداشت @Ash789 📞
RusPers
2017-05-04 20:09:57
مسکو (به روسی: Москва) پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر و واحد فدرالی روسیه است. این شهر با جمعیتی بیش از ۱۳ میلیون نفر، بزرگترین شهر در قاره اروپا و یازدهمین شهر پرجمعیت جهان است.مسکو از مهمترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و ترابری فدراسیون روسیه و اروپا به شمار می‌آید. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه مرکزی فدرالی در روسیه اروپایی واقع شده‌است. کاخ کرملین، قلعه‌ای باستانی در این شهر است که محل زندگی رئیس‌جمهور روسیه و استقرار قوه مجریه این کشور است. این شهر در دوران اتحاد جماهیر شوروی نیز پایتخت آن کشور بود.
RusPers
2017-05-05 09:58:09
دانشگاه دوستی ملل روسیه یا دانشگاه دوستی خلق روسیه (روسی: Российский университет дружбы народов، انگلیسی: People's Friendship University of Russia) واقع در شهر مسکو پایتخت فدراسیون روسیه در فوریه ۱۹۶٠ میلادی در دوران اتحاد جماهیر شوروی تاسیس شد. این دانشگاه تا سال ١٩٩٢ میلادی و تا قبل از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، پاتریس لومومبا نام داشت. این دانشگاه در منطقه جنوب غرب شهر مسکو ودر خیابان میکلوخا ماکلایا قرار دارد.
RusPers
2017-05-05 10:00:38
خصوصیت دانشگاه در چند ملیتی دانشجویان بوده بطوری که از ۴۵۰ ملیت از بیش از ۱۰۰ کشور جهان در این دانشگاه تحصیل کرده اند . هدف اصلی این دانشگاه آماده سازی و تدارک راهبردهای بین الملل در زمینه های مختلف با سایر کشور های دنیا از جمله با کشور های آسیایی ، افریقایی و امریکای لاتین می باشد از دیگر اهداف دانشگاه می توان به تدارک و آماده سازی شرایط کاملامناسب تحصیلی حتی برای دانشجویان از قشر کم در آمد جامعه برای گرفتن مدرک عالی اشاره کرد . در سال ۱۹۹۲ نام این دانشگاه به دوستی ملل تغییر یافت.ودردانشگاه دوستی ملل مسکو با داشتن بیش از ۴۷۰۰۰ فارغ التحصیل یکی از بزرگترین و فعال ترین دانشگاه های دنیا به شمار می آید.در حال حاضر حدود ۲۲۰۰۰ دانشجو از ۱۳۱ کشور مختلف جهان در دانشگاه دوستی ملل به تحصیل مشغول هستند . دانشگاه با داشتن حدود ۵۰۰ نفر از مبتکرین مخترعین در زمینه علم و صنعت یکی از بهترین و مشهورترین مراکز تولید علم روسیه به حساب می آید.
RusPers
2017-05-05 10:13:28
رشته های ارائه شده در این دانشگاه به شرح زیر می باشد: رشته های مقطع کارشناسی 1- دانشکده مهندسی - مدیریت سیستم های فنی - معماری - مهندسی عمران - خدمات حمل و نقل و فن آوری ماشین آلات - مهندسی برق - زمین شناسی کاربردی - مهندسی معدن - مدیریت نفت و گاز - پشتیبانی فنی و طراحی در مکانیک صنعتی - مدیریت و مدیریت بازرگانی صنعتی 2- دانشکده علوم - ریاضیات - فیزیک - شیمی - فناوری اطلاعات (IT) و انفورماتیک - رادیو – فیزیک - علوم کامپیوتر و ریاضی - ریاضی کاربردی و انفورماتیک 3- دانشکده کشاورزی - زراعت - دامپزشکی - آنالیز دامپزشکی – بهداشتی - روش های تربیت و رام کردن حیوانات - استاندارد سازی و مترولوژی - معماری باغ ها و پارک ها - مدیریت و مشاوره - اقتصاد املاک و مستغلات در کشاورزی - مدیریت زمین های کشاورزی 4- دانشکده اقتصاد - اقتصاد - مدیریت 5- دانشکده حقوق - حقوق 6- دانشکده فیلولوژی - فیلولوژی - زبان شناسی - روزنامه نگاری - روانشناسی 7- دانشکده علوم اجتماعی و انسانی - تاریخ - فلسفه - جامعه شناسی - علوم سیاسی - روابط بین الملل - مدیریت عمومی - هنر و علوم انسانی - علوم سیاسی شاخه مشکلات سیاسی در روابط بین الملل و توسعه جهانی 8- دانشکده بوم شناسی - بوم شناسی و استفاده از طبیعت - بهره وری انرژی و حفظ منابع طبیعی در فناوری شیمی 9- دانشکده پزشکی - پزشکی - پزشکی ( انگلیسی ) - دندان پزشکی( انگلیسی) - داروسازی 10- دانشکده اقتصاد جهانی - تبلیغات و روابط عمومی - اقتصاد جهانی 11- دانشکده زبان های خارجی - زبان شناسی - آموزش و پرورش و روانشناسی 12- دانشکده گردشگری - خدمات - توریسم - مدیریت هتل
RusPers
2017-05-06 08:16:51
کیفیت خوابگاه های دانشگاه دوستی ملل دانشگاه دوستی ملل را به جرات می توان جز بهترین دانشگاه های روسیه از لحاظ امکانات خوابگاهی نام برد این دانشگاه با دارا بودن بیش از 14 واحد خوابگاه دانشجویی دارای بزرگترین و بهترین خوابگاه های دانشجویی برای دانشجویان در فدراسیون روسیه است اما باید این نکته رو هم یاد آورد شد که کیفیت و هزینه اجاره ماهانه هر کدام از این خوابگاه ها در این دانشگاه با هم رابطه ی مستقیمی دارند و هر چه شما پول بیشتری بپردازید خوابگاه بهتر و تمیز تری دریافت خواهید کرد.
RusPers
2017-05-06 08:20:15
اطلاعات تکمیلی در مورد خوابگاه ها و هزینه های آن در وب سایت گروه روس پرس موجود میباشد www.ruspers.ir
RusPers
2017-05-10 07:52:05
روز ۹ مه در روسیه و بسیاری از کشورهای اروپایی به عنوان روز پیروزی و پایان جنگ جهانی دوم جشن گرفته می‌شود. همه ساله رژه نیروهای نظامی روسیه در کنار نشان دادن آخرین توانمندی‌های نظامی این کشور در مقابل رئیس جمهور و مقامات عالی رتبه از سراسر جهان از برنامه‌های جشن پیروزی در روسیه است. در این روز ارتش سرخ روسیه موفق شد سرانجام پس از جنگ‌های طولانی در خلال سالهای ۱۹۴۱ تا ۱۹۴۵ میلادی بر ارتش آلمان نازی پیروز شود. @ruspers
RusPers
2017-05-10 09:48:29
دانشگاه لومونسف در بین دانشگاه های روسیه دارای مقام اول و در بین دانشگاه برتر در جهان رتبه ی ۱۰۸ جهانی را داراست و دارای اعتبار جهانی و بین المللی بالایی در سطح بین الملل هست. @ruspers
RusPers
2017-05-11 08:28:49
جدول زیر هزینه تمام دوره های تخصص دانشگاه دوستی ملل رو برای شما عزیزان آماده کردیم این هزینه به صورت سالانه هست و تا اتمام دوره تحصیل ثابت خواهد بود.
RusPers
2017-05-15 13:15:03
پس از مدت های و پس از سال ها وزارت بهداشت ایران دست ها به نشانه تسلیم بالا برد و دانشگاه های برتر دنیا در لیست بین المللی QS و لیست شانگهای رو یه دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت اضافه کرد و بر این مبنا دانشگاه های دوستی ملل مسکو برای تحصیل در رشته علوم پزشکی به لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت اضافه شد .